
42 367 punktów
"Tak, Gilderoy. Czy to nie ty mówiłeś wczoraj wieczorem, że doskonale wiesz, gdzie jest wejście do Komnaty Tajemnic?" ~Pomona Sprout
przez: Kassandra Grimshaw dnia 2022-04-18 23:00:00
Szanowna społeczności szkoły!
Serdecznie Was zapraszam do udziału w pierwszym konkursie w tym semestrze, który jest jednocześnie konkursem przedmiotowym z Quidditcha. Będzie on niesłychanie prosty i przyjemny; przysięgam!
Ułożyłam dla Was krótki quiz (8 pytań) w formie dość... energicznej, że tak powiem, która, mam nadzieję, zyska Waszą aprobatę. Musicie kliknąć w zamieszczony poniżej odnośnik, odpowiedzieć na osiem pytań, a następnie wysłać screena z końcowym wynikiem na mojego maila (kassandrawhiteowl@wp.pl) do 26 kwietnia, do godziny 23:59. Prace koniecznie muszą być podpisane Waszym imieniem, nazwiskiem oraz domem.
Quiz
Za wysłanego screena otrzymacie odpowiednio 30 punktów, natomiast pięciu pierwszych dostanie bonus 10 punktów, a pięcioro następnych 5 punktów. Nauczycieli i stażystów czekają standardowo monety, punkty i galeony!
Ślę ciepłe pozdrowienia,![]()
przez: Kassandra Grimshaw dnia 2022-04-17 15:00:00

Droga społeczności szkoły!
Z całego serca życzymy Wam, byście spędzili dzisiejszy dzień w gronie rodzinnym i wypoczęli od chaotycznego życia codziennego i internetowego. Każdemu z Was życzymy również mnóstwo zdrowia i uśmiechu.
Choć zrezygnowałyśmy ze standardowych zabaw niedzielnych, przygotowałyśmy dla Was kilka atrakcji z możliwością wykonania ich do wtorku (19 kwietnia), do 23:59. Pierwszą z nich jest polowanie na jajka wielkanocne. Na stronie ukrytych zostało dziesięć pisanek, a za znalezienie wszystkich czeka Was 50 punktów i galeonów (nauczycieli i stażystów po 3 punkty/monety). Miejsca, w których je odnaleźliście, wypiszcie w wiadomości na maila dyrekcja.ams@gmail.com.
Drugą atrakcją jest, również dość tradycyjne, dekorowanie pisanki. Przysłana pomalowana pisanka (jedna maksymalnie) zapewni Wam kolejne 50 punktów i galeonów, a trzy najkreatywniejsze zostaną wynagrodzone dodatkowymi 10 punktami i galeonami. Pisanka do udekorowania: LINK
Informujemy również, że jutro (poniedziałek, 18 kwietnia) od godziny 18:00 do 20:30 na chat będzie wskakiwał oblewający wodą bot w ramach Śmigusa-Dyngusa. Uniknięcie każdego takiego ataku (przez wstawienie komendy UNIK bądź klimatycznego uniku przed upływem odliczania) będzie również warte garść punktów i galeonów.
Zdrowych i wesołych świąt życzy
![]()
przez: Olivia Wilde dnia 2022-04-17 14:25:00
Kochana Społeczności Argo Magic School!
Przychodzę do Was z pierwszym podsumowaniem naszych codziennych zabaw - Magicznej Skrzyni i Gwiazdy Dnia! Pragnę także szczególnie wyróżnić wychowanków domu Slytherinu, którzy podczas Gwiazdy Dnia wykazali się największą aktywnością.
MS&GD
Należne punkty oraz galeony zostały już Wam dodane na konta - w razie wszelkich błędów prosimy pisać na maila dyrekcji! Albo bezpośrednio do mnie!
Serdecznie pozdrawiamy,
![]()
przez: Olivia Wilde dnia 2022-04-16 18:44:00
Kochani Drugoklasiści!
W związku ze zbliżającymi się otrzęsinami, serdecznie zapraszam Was na spotkanie, które odbędzie się we Wtorek 19/04/2022 o godzinie 20:40 w łazience prefektów (/join lazienka_prefektow).
Jeśli ktoś z Was nie może pojawić się na spotkaniu, proszę o maila zwrotnego na mają sowę dyr.oliviawilde@gmail.com. W innym przypadku obecność jest obowiązkowa!
Widzimy się![]()
przez: Kassandra Grimshaw dnia 2022-04-16 16:00:00
Droga społeczności szkolna!
Czas na pierwszy weekend zabaw w tym semestrze. Dzisiaj przygotowałam dla Was ukryte łamigłówki w zabawie Zagadki Sfinksa. Musicie je odnaleźć, rozwiązać i zdecydować, kto jest czarodziejem, którego łączą hasła. Szczegóły zabawy znajdziecie TUTAJ.
Do zdobycia 40 pkt i 40 gal dla uczniów, a dla pierwszych trzech osób przewidziana jest dodatkowa gratyfikacja. Do udziału zachęcam również i profesorów. Prace konkursowe ślijcie na sowę dyrekcji (dyrekcja.ams@gmail.com). Pamiętajcie o tym, aby się podpisać - prace niepodpisane nie zostaną sprawdzone!
Jednocześnie informuujemy, że czas, jaki macie na wysłanie sobotniej zabawy, jest wyjątkowo przedłużony do wtorku (19 kwietnia) do godziny 23:59, ze względu na święta wielkanocne.

Nadeszła sobota, czyli dzień, w którym ukryta na stronie została kolejna karta z talii Argo Magic Cards. Przypominamy, że zabawa będzie trwać przez cały rok, a polega na zebraniu kolekcji 35 kart, na których znajdują się osoby szczególnie wyróżniające się w Izbie Pamięci.
Druga srebrna karta już na Was czeka gdzieś na stronie. Znaleźć będzie można je do wtorku (19.04.), do północy. Po jej znalezieniu należy na nią kliknąć i uzupełnić swoje dane w arkuszu, który wyskoczy. Szczegóły zabawy dostępne są w tym miejscu. Arkusz do wymiany kart znajduje się pod tym linkiem - LINK.
Życzę Wam powodzenia,
.png)
Logowanie
Zamek
Panel Ucznia
Rozrywka AMS
Panel Stażysty
Aperacjum
Ulica Pokątna
Sport
Pomieszczenia
Prefekci Naczelni
Prefekci Naczelni
Wydarzenia
Zapisy
Inkwizytor
Plan Lekcji
Dyrekcja Szkoły
Wielka Sala
Rankingi